Değerli kurucumuz İmam Akalın’ın şirketimizin temellerini attığı günden bugüne, özenli ve kaliteli çalışma prensibimizi işimizin en ince ayrıntısına kadar sürdürüyoruz. Tüm sakinlerimize dayanıklı, güvenilir, modern ve konforlu yaşam alanları yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

70'lerden bugüne...

Siz değerli sakinlerimize üst düzey yaşam alanları oluşturmaya başladığımız ilk günden beri, dürüst ve kaliteli hizmetimizden asla ödün vermeden, sizlerin memnuniyetini şirketimizin merkezine koyarak durmaksızın büyümeye devam ediyoruz. Temelinde dayanıklı, güvenli ve konforlu yaşam alanları oluşturarak sizlere huzurlu ve mutlu yaşam alanları sunma amaçlıyoruz. Bu değerlerin inşaat sektöründe öncü firmalardan biri olmamızı sağlayan en önemli faktörlerden biri olduğunu düşünüyoruz. Bu değerli amacı tüm projelerimizde hayata geçirmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

felsefemiz

Akalın İnşaat olarak amacımız hiçbir zaman sadece ‘’inşa etmek’’ olmadı. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm projelerin, gelecek nesillere aktarılacak, tarihe tanıklık edecek, hatta tarihi olabilecek projeler olması için özenle çalışıyoruz. Akalın İnşaat olarak modern yaşam alanı konseptinin öncüsü olmayı hedefliyor ve bu değerleri şirket felsefemizin temel dayanağı olarak görüyoruz.

çalışma prensibimiz

Bize göre mimarideki estetiğin önemi kadar sürdürülebilirlik, sağlanan güven ve konfor da bir o kadar önemlidir. Akalın İnşaat olarak insan odaklı çözümler ile bugüne ve yarına değer katacak, huzurlu bir yuva olabilecek projelere imza atmak, çalışma prensiplerimizin temelini oluşturmaktadır.

yaşama değer

Projelerimizde, özel ve sosyal yaşam alanlarına verdiğimiz önem ile tüm sakinlerimize daha güvenilir ve huzurlu, kısacası tam anlamıyla ‘’yaşamaya değer’’ bir hayatın kapısını açıyoruz.

Akalın İnşaat olarak; hayata geçirdiğimiz her projede daha iyisini amaçlamak, geleceğe yaptığımız yatırımları ve geçmişten gelen tecrübemizi kullanarak büyümek, bizi biz yapan temel değerlerimizdir.